Žákyně třídy 2.B oboru Praktická sestra se již pomalu těší na odbornou praxi, kterou od nového školního roku zahájí v Uherskohradišťské nemocnici. Na některá pracoviště se sice v rámci běžné praxe nedostanou, ale přesto s jejich budoucím povoláním úzce souvisejí. Závěr školního roku jsme proto využili k exkurzím na těchto specializovaných odděleních.
