Úspěch studentů ve 2D kreslení a 3D modelování v celostátní soutěži CAD systémů

Dne 26. března 2024 se na Střední průmyslové škole, Střední odborné škole a Středním odborném učilišti v Hradci Králové uskutečnilo celostátní kolo soutěže ve 2D kreslení a 3D modelování v CAD systémech.

Soutěžní tým strojařů ze SŠPHZ
Soutěžní tým strojařů ze SŠPHZ

V kategorii 2D kreslení se utkalo celkem 20 žáků z 9 škol. Naši školu reprezentovali Michal Cintula z 2.C a Jakub Man z 3.C.

V kategorii jednotlivců zazářil na stupních vítězů Michal Cintula, který se umístil na vynikajícím 3. místě. Jakub Man obsadil výborné 7. místo. Jejich skvělé výkony přinesly naší škole 2. místo v celkovém hodnocení škol.

V kategorii 3D modelování soutěžilo celkem 38 žáků z 19 škol. Naši školu reprezentovali Kryštof Pudelka a Pavel Valenta z 4.C.

V kategorii jednotlivců předvedl skvělý výkon Kryštof Pudelka, který se umístil na skvělém 4. místě a Pavel Valenta na velmi dobrém 16. místě. I přes silnou konkurenci se naše škola umístila na výborném 6. místě v celkovém hodnocení škol.

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy!