Školní kolo SOČ

V pondělí 11. března proběhlo v školní kolo soutěže Středoškolská odborná činnost neboli SOČ. Do soutěže se přihlásilo 44 soutěžících s 18 pracemi v 5 soutěžních kategoriích, a to konktrétně v kategorii Strojírenství, Elektrotechnika, Ekonomika, Pedagogika a problematika volného času a Informatika.

SOČ
SOČ

Odbornou stránku prací i prezentační dovednosti studentů hodnotila porota, která byla složena z pedagogů školy a odborníků z praxe. Výsledky školního kola soutěže:

Kategorie Strojírenství – 1. místo Petr Pelikán, Dan Bělohoubek, Ondřej Mareček, 2. místo Pavel Valenta, Markus Zimák, Bohdan Straka a 3. místo Radim Eliáš, Šimon Guryča, Lukáš Migota.

Kategorie Elektrotechnika – 1. místo David Rolenc, Lukáš Otrusiník a 2. místo Martin Hanáček, Filip Falešník.

Kategorie Ekonomika – 1. místo Eliška Halešová, Eliška Bočková, Eliška Hudcová, Patrície Ševčíková, 2. místo Michaela Fusková, Aneta Šumberová, Miroslava Schererová, Julie Pomajbíková a 3. místo Natálie Kubíková, Michaela Dvouletá, Veronika Výletová, Denisa Hrobařová.

Kategorie Pedagogika a problematika volného času – 1. místo Anděla Marie Šiková, 2. místo Adéla  Moravčíková a 3. místo Karolina Horsáková, Simona Kohoutová, Natálie Kučerová.

Do okresního kola SOČ, které proběhne 2. dubna 2024 na Gymnáziu Uherské Hradiště, postoupilo celkem 7 prací v rámci soutěžních kategorií Strojírenství, Elektrotechnika a Pedagogika, psychologie a problematika volného času. Všem soutěžícím děkujeme za aktivní účast v soutěži a postupujícím do okresního kola přejeme hodně štěstí.