Projekt Erasmus+ tentokrát v Belgii

Ve dnech 23. – 26. 2. 2022 se žáci 2.D Ondřej a Jakub Mareček spolu s vyučujícími účastnili dalšího setkání v rámci projektu Erasmus+, Networkline Europe 4.0, tentokrát v belgickém Munsterbilzenu na místní střední škole. Setkání se dále účastnily školy z Islandu, Německa a Maďarska.

třídící linka
třídící linka

Po několika online setkáních jsme se konečně viděli naživo. Naše škola se v rámci projektu podílí na výrobě přívěsků s čipy RFID, které mohou sloužit např. k otevírání dveří. Studenti naší školy navrhli design přívěsků v programu Inventor, vytiskli na 3D tiskárně a předali zahraničním studentům, kteří třídí čipy v třídící lince.

Kromě technické spolupráce si studenti zlepšili také své jazykové dovednosti a schopnost spolupracovat a koordinovat jednotlivé úkoly.

Fotogalerie

4.3.2022 | Autor: Mgr. Marcela Pálková |