Ples studentů 2020

V pátek 24. ledna 2020 se na Klubu kultury v Uherském Hradišti konal tradiční Ples středoškoláků.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Zaplněné prostory poskytly tancechtivým plesajícím pěknou porci zábavy. Tradiční uvítání obstarali Mgr. Dana Tománková, ředitelka školy v zastoupení, a Ing. Jaroslav Zatloukal, uvolněný ředitel školy a v současné době místostarosta města Uherského Hradiště. 

 Jako každoročně zahájilo ples svým předtančením 13 párů žáků školy, letos v rytmu valčíku. Taneční zábavu rozjela na hlavním sále oblíbená kapela JaGr band a na malém sále pak mladá cimbálovka Litera. V tombole jste mohli vyhrát hodnotné i kuriózní ceny (televize, rýč…) a přes 400 cen si brzy našlo nové majitele. 

 Tradičním bonusem našeho plesu byla děvčata oboru hotelnictví, která pod zkušeným dozorem Mgr. Miroslavy Maluškové Vám nejen namíchala libovolný drink, ale též na hlavním sále dokázala svým tanečním číslem, že exotickou Havaj lze vyčarovat i uprostřed chladné Evropy. A pokud jste se na závěr vyfotili v oblíbeném fotokoutku, odnášeli jste si s sebou i milou vzpomínku na letošní ples. 

 „Jsem ráda, že vše proběhlo dobře a že se návštěvníkům na plese líbilo. Je to velké zadostiučinění po řadě dnů usilovné práce na tombole, předtančení, telefonování a podobně,“ říká PhDr. Soňa Juračková, na níž leží každoročně největší tíha a odpovědnost za vzorně organizovanou akci. 

 Ples středoškoláků 2020 je za námi. A už se těšíme na ten v roce 2021!