Křídlo svatého Václava a Modelářský košt 2019

Klub plastikových modelářů Uherské Hradiště a Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Uherské Hradiště vás srdečně zvou na již tradiční výstavu a soutěž plastikových a papírových modelů.

Program:

6.12.2019

Žákovský workshop spojený se soutěží se bude konat v pátek dopoledne 6.12.2019. 30 přihlášených zájemců prožije jistě netradiční dopoledne spojené s workshopem, na němž si vyzkouší svou šikovnost při práci se skalpelem, brusným papírem, barvami a štětcem. Žáci a učitelé školy pak mohou vyzkoušet sestavení jednoduché vlaštovky a pokusit se zvítězit v hodu do dálky. A samozřejmě pak mohou ohodnotit vystavené modely, jejichž majitelé získají tři krásné stavebnice.

7.12.2019

Následující sobotu 7. prosince 2019 pak můžete v tělocvičně školy vidět nejen práce těchto modelářů, ale přijďte obdivovat neuvěřitelně detailní modely z plastu, papíru i jiných materiálů zkušených modelářů z celé Moravy.

Celý program je organizován za výrazné finanční podpory Města Uherské Hradiště.

Zájemci z řad našich žáků se mohou obrátit přímo na organizátora této akce Mgr. Pavla Šupku, kabinet PK3. Bližší propozice najdete v přiložených informacích.

Fotogalerie ze 14. ročníku soutěže