Krásné 1. místo v celorepublikové soutěži cestovního ruchu Profi-Go turistický produkt

Tříčlenný tým děvčat druhého ročníku oboru hotelnictví a cestovní ruch – Tereza Reinberková, Kateřina Sadílková a Alžběta Svobodová – zabojoval ve finální části na velkém pódiu brněnského výstaviště v rámci mezinárodního veletrhu Go a Regiontour 2020 při své obhajobě turistické nabídky do regionu Slovácko.

Děvčata si letos připravila originální turistický produkt s výstižným názvem Slovácký REstart aneb Jak vyzrát na syndrom vyhoření... Soutěž je celorepubliková. Zapojují se střední, vyšší odborné i vysoké školy se zaměřením na cestovní ruch. I tentokrát měla soutěž 2 části – vypracování desetistránkové odborné práce na originální turistický produkt do regionu, ze kterého soutěžní tým přijíždí, a jeho následná prezentace spojená s obhajobou přímo před zraky návštěvníků veletrhu a samozřejmě odborné poroty. Obhajoba byla letos originální zejména v tom, že děvčata kombinovala ústí projev, choreografii jógy a hru na klávesy se zpěvem písně Pár přátel stačí mít, která vystihovala směr i cíl našeho turistického pobytu.

S úsměvem na tváři jsme letošním vítězstvím završili všechna nejvyšší ocenění v této soutěži. Děvčatům moc děkuji za příkladnou a krásnou reprezentaci nejen naší školy, ale i samotného regionu Slovácko.