Druhé projektové setkání v Uherském Hradišti

Ještě před pololetními prázdninami se 18. a 19. ledna 2018 uskutečnilo v pořadí druhé setkání realizátorů projektu Robotika je hra. Tentokrát se proběhlo v Uherském Hradišti a zúčastnili se ho žáci a pedagogové z obou škol.

Slavnostní přivítání hostů z Myjavy zástupcem Města Uherské Hradiště
Slavnostní přivítání hostů z Myjavy zástupcem Města Uherské Hradiště

Čtvrteční program byl opravdu bohatý. Po přivítání hostů z Myjavy na půdě školy proběhly workshopy na téma robotika, kterých se zúčastnili nejen žáci a pedagogové obou škol, ale i žáci základní školy UNESCO Uherské Hradiště. Následovalo pracovní jednání realizátorů aktivit a prohlídka školy. Po obědě byli hosté z Myjavy slavnostně přivítáni na Městském úřadě Města Uherské Hradiště. V rámci odpoledního programu pak žáci i pedagogové společně navštívili firmu BD Sensors v Buchlovicích.

V pátek dopoledne pak proběhlo pracovní jednání realizátorů projektu za účasti zástupců firmy SMC IndustrialAutomation CZ s.r.o., kde realizátoři projektu projednali společný postup při realizaci aktivit a výstupů projektu. Další projektové setkání je předběžně naplánováno na leden 2019. Do té doby bude probíhat individuální komunikace koordinátorů a realizátorů projektu. Dle potřeby se uskuteční osobní jednání.